Serwis okien i drzwi

Naprawa okien

Pol Door - serwis okien i drzwi Staszów

Jeśli masz problem z otwarciem lub zamknięciem okna, słyszysz trzask przy zamykaniu lub też zawiasy odmówiły posłuszeństwa, nie martw się na zapas. Zgłoś się do nas. Te i wiele innych problemów, które pojawiają się przy codziennym użytkowaniu okien, usuwamy zwykle od ręki.

Wymiana szyb

Pol Door - serwis okien i drzwi Staszów

Jeśli masz wrażenie, że szyba jest brudna pomimo tego, że właśnie została wymyta, należy ją wymienić. Dzieje się tak z powodu rozszczelnienia, w związku z czym tracone są właściwości fizycznych (zmniejszona ochrona termiczna), a także estetycznych. Szyby okienne należy wymienić również wówczas, gdy pojawiły się pęknięcia. Montujemy szyby o wyższym współczynniku UV i większej odporności termicznej.

Wymiana uszczelek

Pol Door - serwis okien i drzwi Staszów

Jeśli czujesz chłód w pobliżu okna lub zauważasz skraplającą się po szybach wodę to znak, że nadeszła pora na wymianę uszczelek w oknach. Wymiana parciejących i ubitych pod wpływem czasu uszczelek i montaż nowych przyczyni się do redukcji straty ciepła, a także pozwoli na obniżenie kosztów ogrzewania. Gwarancją szczelności jest wymiana obu uszczelek – na ramie oraz skrzydle okna.

Przerabianie okien

Pol Door - serwis okien i drzwi Staszów

Okna są w dobrym stanie, jednak potrzebują modyfikacji? Nie stanowi to dla nas problemu. Z łatwością przerobimy okna rozwierne na okna rozwierno-uchylne, zmienimy kierunek otwierania, dokonamy wymiany zasuwnic ze zwykłych na antywłamaniowe… Zajmujemy się także montażem zatrzasków oraz ręcznych i automatycznych nawiewników.

Renowacja okien

Pol Door - serwis okien i drzwi Staszów

Proces renowacji okien rozpoczynamy od wyceny. Kolejno wykonujemy opalanie i szlifowanie. W następnej kolejności przychodzi czas na warstwę podkładową, uzupełnianie ubytków oraz drugą warstwę podkładu. Na koniec kładzione są dwie warstwy farby nawierzchniowej. Wykonujemy powłoki malarskie starych okien skrzyniowych, modeli zabytkowych oraz okien nowych. Bez problemu wykonamy także renowację okien lakierobejcowanych, okien dachowych, a także każdej innej stolarki budowlanej.

Serwis okien

Pol Door - serwis okien i drzwi Staszów

Najprostszym sposobem na ty, by uniknąć problemów z użytkowaniem okien oraz napraw, które czasami bywają bardzo kosztowne, jest wykonywanie serwisu okien przynajmniej raz na dwa lata. Tyczy się to mieszkań, domów czy też biur. Dla fachowca jest to sprawą banalnie prostą, ponieważ taki serwis ogranicza się do regulacji okien oraz przesmarowania okuć. Dla klienta jednak serwis stanowić może ogromną oszczędność.