Przesłony okienne

PROMOCJA – na życzenie klienta, do każdej zamówionej rolety dzień-noc lub plisy, regulacja skrzydła okiennego lub balkonowego gratis. 

Rolety Night & Day (dzień & noc)

Pol Door - serwis okien i drzwi Staszów

Roleta Night & Day jest typem rolety w którym zastosowano układ naprzemienny tkaniny transparentnej i zaciemniającej. Podwójnie prowadzony materiał w poziome pasy pozwala dzięki różnej absorbcji światła na dowolne sterowanie dostępem promieni słonecznych do pomieszczenia. Dzięki temu można dostosować ilość wpadającego światła do aktualnych potrzeb, jak również tworzyć klimat we wnętrzu zgodny z własnym  zapotrzebowaniem. W kolekcji tkanin znajdują się specjalnie wyselekcjonowane tkaniny odpowiadające nowoczesnym trendom, stanowiące idealny dodatek do niemal każdego wnętrza. 

Żaluzje plisse
– plisy

Pol Door - serwis okien i drzwi Staszów

Żaluzje plisse dzięki różnorodności form i szerokiej gamie rozwiązań zapewniają możliwość zastosowania ich do prawie wszystkich okien standardowych, dachowych, świetlików i ogrodów zimowych. Możliwość wykonania różnorodnych form, takich jak: trójkąty, trapezy czy też półkola, pozwalają przesłonić i udekorować najróżniejsze kształty okien, występujące zarówno w nowoczesnej jak i stylowej stolarce budowlanej. Szeroka kolekcja materiałów o różnorodnych właściwościach, przepuszczalności światła i bogatej kolorystyce, pozwala dobrać tkaninę żaluzji według indywidualnych upodobań i potrzeb przyszłego użytkownika.

 

 

Moskitiera stała
typu FIX

Pol Door - serwis okien i drzwi Staszów

Moskitiera stała typu FIX przeznaczona jest do okien prostokątnych. Składa się z aluminiowych profili lakierowanych na kolor biały, brązowy lub opcjonalnie na każdy kolor z palety RAL, oraz stalowej siatki w kolorze szarym lub czarnym. Dzięki zastosowaniu szarej siatki jest ona prawie nie widoczna przez szybę. Moskitierę montujemy do ramy bezinwazyjnie poprzez specjalne zaczepy.

Moskitiera
drzwiowa

Pol Door - serwis okien i drzwi Staszów

Moskitiery ramkowe drzwiowe to bardzo praktyczna i ekonomiczna wersja moskitier dostępna na rynku. Dzięki specjalnym zawiasom drzwi otwierają się bardzo łatwo i automatycznie się zamykają. Stosowane są w oknach i drzwiach balkonowych jako zabezpieczenie przed owadami.

Bezpłatny pomiar i wycena

Dostawa i montaż – ceny producenta